Extra Algemene Ledenvergadering

10 augustus 2019

Beste leden van TV De Goese Maan,

Op woensdag 28 augustus a.s. houden we een extra algemene ledenvergadering.

Locatie: 't Maen'uusje, Geldeloozepad 5.

Aanvang vergadering: 19:00 uur.

 

Tijdens de vorige ledenvergadering hebben we aangekondigd werk te maken van de verwarming van onze kleedkamers, toiletten en kantine. We hebben hiervoor verschillende offertes opgevraagd. Omdat dit om een nieuwe investering gaat willen we dit voorleggen en toelichten aan onze leden. Hierbij nodigen wij u uit om de extra ledenvergadering op woensdag 28 augustus van 19:00 uur tot ongeveer 20:00 uur bij te wonen en mee te beslissen over de verwarming van ons clubhuis.

We rekenen op uw komst.

Met vriendelijke groet,

Bestuur TV De Goese Maan

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 113 215 183

Sportpark 't Schenge Zuid

Geldeloozepad 5b
4463 AJ Goes