Renovatie tennisbanen 4 en 5

Vandaag - 17:11


De ALV heeft de renovatie van tennisbanen 4 en 5 goedgekeurd. In verband met onze wens de werkzaamheden vóór de start van de voorjaarscompetitie af te ronden, zal volgende week al gestart worden met de werkzaamheden. Concreet betekent dit:
 
Sluiting van de banen 4 en 5
De banen zijn gesloten van woensdag 11 tot en met maandag 23 maart.
 
Donderdagochtend senioren instuif
De senioren hebben op donderdagmorgen 12 en 19 maart beschikking over tennisbanen 1, 2 en 3.
 
Woensdagavond Toss
De woensdagavond Toss zal op 11 en 18 maart plaatsvinden met gewijzigde aanvangstijd 20.00 uur op de tennisbanen 1 en 3.
 
Trainingen
Waar nodig zijn trainingen verplaatst naar een andere tennisbaan. Er zijn geen trainingen gecancelled of naar een ander tijdstip gebracht.
 
We verexcuseren ons voor de overlast. Uiteraard is dit voor het goede doel: over enkele weken beschikken tennisbaan 4 en 5 weer over een mat die in topconditie is en kunnen we weer jaren vooruit!
 
Let op: volg tijdens de werkzaamheden de instructies van parkbeheer op. Het is NIET TOEGESTAAN de banen te betreden tijdens de renovatie (dus bijvoorbeeld ook niet om een bal te halen die per ongeluk over de hekken gegaan is).

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 113 215 183

Sportpark Het Schenge (ingang Zuid)

Geldeloozepad 5b
4463 AJ Goes

KVK-nummer

54052823